MojAndroid

Takmer 650 nadšencov sa zíde tento piatok 17. júna na šiestom ročníku  konferencie mDevCampu, ktorú usporiadava Avast Software. Na konferencií bude prednášať presne 40 hostí, medzi ktorými stretnete svetovú špičku, ktorí sa podieľajú na vývoji aplikácií pre Twitter, Instagram, Slack alebo Spotify.

“Máme radosť z veľkého záujmu o mDevCamp i z toho, že už máme vypredané,” povedal hlavný organizátor Michal Šrajter a dodal, že najväčším lákadlom podľa doterajších reakcií práve možnosť nahliadnuť pod povrch slávnych svetových aplikácií a osobne sa stretnúť s ich autormi. Behom jedného dňa si môžu účastníci  konferencie, ktorá sa koná v priestoroch Cinester Černý Most, vypočuť 30 technických prednášok a 10 inšpiratívnych vystúpení v štyroch sálach. Hovoriť sa bude hlavne o trendoch v mobilnom vývoji, dizajnu ale i o biznise. Medzi prednášajúcimi je 10 zahraničných rečníkov a samozrejme i českí experti na mobilné aplikácie, ktorí dlhodobo patria k domácej špičke.

Okrem oficiálneho programu sú sú pripravené herné a odpočinkové miestnosti s najnovšími smart zariadeniami a virtuálnou realitou, novinkami zo sveta internetu vecí, networkingové hry, ale aj 2 veľké večierky. Všetky podrobnosti o konferencii nájdete na webe konferencie. Pre všetkých, ktorí sa nedostali na konferenciu bude dodatočne na webe k dispozícií videozáznam zo všetkých prednášok. Hlavným partnerom konferencie je firma  STRV.

Zdroj: Tlačová správa

15.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+