MojAndroid

Blíži sa už šiesty ročník veľkej konferencie mDevCamp 2016, ktorá sa uskutoční už v piatok 17. mája v pražskom kine CineStar Černý Most. A keďže pôjde možno o posledný ročník, tak na podujatie prídu skvelí rečníci, ktorí stoja za svetovými mobilnými aplikáciami. Pripravený je nabitý program a chýbať nebudú ani dva veľké večierky (pre-party v STRV a after-party v AVASTu). Kompletný zoznam rečníkov a program sa bude zverejňovať postupne v nasledovných týždňoch. Lístok na akciu si môžete zakúpiť na stránke https://mdevcamp.eventbrite.com.

Vybrať si môžete z nasledovnej ponuky: 

  • “Super Early Bird” registrácia len za 1 000,- Kč (s DPH)
  • od polnoci 1.5 budú k dispozícii “Early Bird” registrácie za 1 250,- Kč (s DPH)
  • a od polnoci 17.5 už bežné registrácie za 1 500,- Kč (s DPH)

mDevCamp ponúka aj 5 špeciálnych lístkov pre podporovateľov akcie, ktorých súčasťou bude aj pozvánka na večere s rečníkmi. Lístky sa pri minulých ročníkoch vypredali dosť rýchlo a preto sa neváhajte registrovať  čo najskôr. 

Mediálnym partnerom akcie je MojAndroid.sk

30.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+