MojAndroid

Známa fastfoodová sieť McDonald’s zrejme už čoskoro splní sny mnohým ľuďom po celom svete. V minulosti sa už niekoľkokrát debatovalo o tom, či a kedy prinesie sieť možnosť objednávať si jedlo cez internet. Hoci nové správy tento problém neriešia, ponúkajú zaujímavú alternatívu. Podľa všetkého bude už čoskoro možné objednať si a zaplatiť jedlo prostredníctvom smartfónu priamo pri čakaní v rade v predajni. Výrazne sa tak skráti čas čakania a spohodlní sa celková návšteva predajne.

Samozrejme, novinka by zatiaľ mala byť dostupná iba v niektorých krajinách vo svete. Logicky to bude USA a zároveň aj Austrália, Kanada, Francúzsko a Veľká Británia. Tieto krajiny by mali ponúkať novú funkciu už v priebehu budúceho roka. Do roku 2018 by funkcia mala byť dostupná až v 25 000 prevádzkach po celom svete. Podobnú možnosť ponúka celý rad amerických, ale aj medzinárodných fastfoodov či kaviarní a bolo preto iba otázkou času, kedy sa k nim pripojí aj známy McDonald’s. Čo poviete, využívali by ste takúto možnosť aj vy?

Zdroj: Business Insider via engadget

5.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+