MojAndroid

mBank otvorila v Bratislave novú pobočku, ktorá sa odlišuje novým moderným konceptom, ktorý je založený na digitálnych technológiách. mBank chce tak otestovať model Light Branch, ktorá má zjednodušiť ponuku pre zákazníkov. Pobočka sa nachádza v nákupnom centre Eurovea v Bratislave, nájdete ju na najnižšom poschodí. Na rozlohe 45 metrov štvorcových sa nachádzajú LED obrazovky, tablety a digitálny bankomat pre deti, nechýba ani oddelená časť pre poradenstvo.

“Naše skúsenosti s doterajšími mKioskami v nákupných centrách ukazujú, že ľudia si popri bežných nákupoch radi vybavia aj potrebné veci vo svojej banke. Preto sme sa rozhodli rozšíriť možnosť osobného kontaktu s nami v podobe nového modelu pobočky, kotrý je kombináciou doterajších kioskov a väčších finančných centier. V budúcom roku chceme začať postupne modernizovať aj niektoré z existujúcich obchodných miest”, uviedol Rober Chrištof, obchodný riaditeľ mBank pre slovenský a český trh.

Tomáš Palovský  (PR Manager pre Slovensko) a Robert Chrištof (Obchodný riaditeľ mBank pre SK a CZ trh)
Tomáš Palovský (PR Manager pre Slovensko) a Robert Chrištof (Obchodný riaditeľ mBank pre SK a CZ trh)

Nová pobočka tak má priniesť moderný koncept každodenného bankovníctva. Vrámci pobočky bude možné osobná konzultácia, poradenstvo aj pri zložitejších finančných produktoch ako sú mHypotéka alebo mPôžička. Nebudú chýbať podrobné informácie o produktoch, či možnosť založiť si osobne nový účet. Výhodou môže byť využitie terminálov s pripojením na internet, ktoré môže klient využiť na prihlásenie sa do internet bankingu a zrealizovať rôzne platby a transakcie, ak nemá k dispozícii svoje zariadenie.

Digitálny bankomat pre deti
Digitálny bankomat pre deti

mBank je najväčšia internetová banka, ktorá na slovenský trh vstúpila v roku 2007. Aktuálne má viac ako 230-tisíc klientov a väčšinu služieb poskytuje zadarmo. Ako internetová banka poskytuje služby prostredníctvom digitálnych kanálov cez internet banking a mobilnú aplikáciu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

9.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+