MojAndroid

Čoraz obľúbenejšia banka mBank priniesla pre svojich zákazníkov novú aplikáciu pre smartphony so systémom Android, ktorá umožní klientom pohodlný prístup k ich účtom, kartám, pôžičkám, vkladom či investíciám. Aplikácia je schopná vykonávať platby v rámci Slovenka a všetko, čo potrebujete je klientsky identifikátor a heslo, ktoré používate pri prihlasovaní sa do štandardnej verzie Internet Bankingu banky

Používanie aplikácie pre Android je bezpečné, všetky platby sú potvrdzované autorizačným SMS kódom, užívatelia si môžu nastaviť limity pre jednotlivé jednorazové platby a ich denný počet. Aplikácia neuchováva žiadne dáta o klientskom identifikátore a hesle a pokiaľ je neaktívna, automaticky sa odhlási. Užívateľské prostredie je prívetivé a podľa prvých hodnotení užívateľov je táto aplikácia veľmi vydarená. Ak aj vy využívate služby tejto banky neváhajte a stiahnite si z Play Store-u aplikáciu mBank SK pre váš telefón.

 

mBank SK
BRE Bank SA
Verzia 1.2.0 (26. 3. 2012)
Veľkosť 1 018 kB
1.6+

Zadarmo

Zdroj: mbank.sk

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+