MojAndroid

Hovorí sa, že  žiarlivosť nikdy neumožní mozgu vidieť veci tak, ako skutočne sú a preto stojí táto ľudská vlastnosť za mnohými rozpadmi manželstiev, či rozchodov zaľúbených párov. S príchodom mobilných zariadení a sociálnych sietí sa situácia rapídne zhoršila a priestor pre budovanie žiarlivosti sa zväčšil v obrovskom rozsahu. Doteraz bola jedinou zbraňou proti žiarlivosti dôvera v partnera, no s trocha netradičným nápadom, vytvoriť aplikáciu Spy your Love na dovolené špehovanie telefónnych záznamov, sms-iek a facebook účtu, prišiel dvojčlenný slovenský vývojársky tím Better Tomorrow Apps.

Spy your Love android aplikacia

Princíp aplikácie je veľmi jednoduchý, no aby fungovala bude potrebná dôvera z vašej strany a rovnako aj zo strany vášho partnera/partnerky. Obaja si totižto budete musieť nainštalovať aplikáciu do svojho Android smartfónu a vyžiadať si povolenie špehovania na základe identifikačného čísla, ktoré má každý unikátne. Po potvrdení budete môcť sledovať volané telefónne čísla, prijaté hovory, prijaté SMS správy a aktivitu na FB svojho partnera. Všetky informácie, ktoré sa odosielajú prostredníctvom internetu sú zašifrované kódom, ktorý pozná len spárovaná dvojica aplikácií, takže vaše údaje sú relatívne bezpečné. Okrem toho sa všetky staršie údaje, ako 2 týždne automaticky vymažú.

Spy your Love android aplikacia Spy your Love android aplikacia Spy your Love android aplikacia

Takýto prístup je veľmi netradičný a niektorí používatelia ho určite označia, ako nevhodný. Ak sa vám však podarí presvedčiť vašu polovičku používať niečo takéto, môžete si byť istí, že nič pred vami neskrýva. V obchode Google Play nájdete verziu zdarma, ktorá ponúka len okresané možnosti. Obmedzuje funkcie len na 5 hovorov, 4 Facebook diskusie a 2 SMS správy. Ak sa neskôr rozhodnete pre plnohodnotné špehovanie svojho partnera, bude vás to stáť necelé 2 €, čo je rozhodne menej ako najať si súkromné očko :)

Verzia: 1.97
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.79
Aktuálna cena: 2,99 €

18.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+