MojAndroid

Ak patríte aj vy medzi majiteľov tabletu Nexus 7, ktorí pociťujú chybu pri aktualizovaní aplikácií cez Google Play Store, čítate ten správny článok. Máme totižto návod, ako túto chybu Androidu 4.2 jednoducho opraviť a bude vás to stáť len 2 minúty vášho času.

Žiadny softvér nie je dokonalý, a preto je normálne, že sa v aktualizácii na Android 4.2 pre Android tablet Google Nexus 7 objavila malá chyba, ktorá spôsobuje nefunkčnosť aktualizácií v obchode Google Play Store. Táto chyba sa však dá veľmi jednoducho odstrániť tak, že odstránite svoj Google účet v nastaveniach, reštartujete tablet a znova sa do svojho účtu prihlásite. Po tomto procese by vám Google Play Store mal aktualizovať nainštalované aplikácie bez akýchkoľvek problémov.

 

Ak ste túto chybu zaznamenali, napíšte nám do komentárov, či vám aktualizácie po odstránení a znovu-pridaní Google účtu opäť fungujú. Písať nám môžte aj o ďalších chybách, ktoré ste v novej verzii Androidu 4.2 objavili a spoločne sa pokúsime prísť na ich riešenie.

Zdroj: AndroidAuthority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+