MojAndroid

Spoločnosť MasterCard v spolupráci s Wincor Nixdorf predstavuje ďalšie riešenie v oblasti mobilného platenia na českom a slovenskom trhu. Mobilná peňaženka MasterCard Mobile a globálna platobná služba MasterPass sa spojili do jednej platobnej aplikácie, ktorá nesie názov InCard MasterPass a prináša novú úroveň pohodlia pri platení na internete. Do aplikácie si ľahko uložíte platobné karty, s ktorými môžete potom platiť v internetových obchodoch u 250 000 obchodníkov, ktorí podporujú globálnu platobnú službu MasterPass.

Vylepšená a redizajnovaná aplikácia InCard MasterPass, ktorú spravuje spoločnosť Wincor Nixdorf, poskytuje príjemné užívateľské rozhranie, v ktorom sa ľahko orientuje, a to vrátane novo pridaných položiek v základnej ponuke, nových farieb a ikon. V niekoľkých jednoduchých krokoch pridáte do mobilného zariadenia platobnú kartu, môžete spravovať všetky platby a vložené karty, sledovať históriu transakcií, meniť doručovaciu adresu pre nákupy v e-shopoch či dobíjať kredit mobilného telefónu. Aplikácia tiež obsahuje zoznam obchodníkov využívajúcich ako jednu z platobných možností práve MasterPass.

„Naším cieľom bolo zvýšiť užívateľský komfort, to znamená upraviť ergonómiu ovládacích prvkov, zjednodušiť povinné kroky a pripraviť peňaženku na jednoduché rozšírenie o ďalšie funkcie, ktoré do nej budeme pridávať,“ hovorí Michal Prázný z Wincor Nixdorf.„Aj preto sme zvolili nový názov InCard, čo znamená Innovations in Cards, teda inovácie vo svete kariet.“

Okrem nových grafických prvkov a optimalizácie procesu registrácie vykonali spoločnosti MasterCard a Wincor Nixdorf aj úpravy na základe podnetov používateľov. Jednou z úprav je napríklad využitie tzv. swipu – ťahanie prsta pre pohyb medzi oknami. Postup pre stiahnutie a aktiváciu digitálnej peňaženky však zostáva stále rovnako pohodlný a intuitívny. Po zadaní všetkých požadovaných údajov môže užívateľ aplikáciu využívať podľa svojich preferencií, napríklad prepínať medzi platbami firemnou a súkromnou kartou alebo si vyplniť viac doručovacích adries. Kvôli bezpečnosti je vstup do aplikácie umožnený len pri zadaní PINu.

Verzia: 4.2.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.10
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TS

3.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+