MojAndroid

Firma Rovio vydala aktualizáciu aplikácie Angry Birds, momentálne najpopulárnejšej Android hry na svete. Nová verzia obsahuje ďalšiu časť nazvanú “Ham ‘Em High,” ktorá je ladená v stýle starých westernoviek a obsahuje spolu 45 nových levelov, z ktorých 30 je dostupných už dnes a ďalších 15 má byť vydaných onedlho. Zároveň sa v Android Markete objavila aj nová verzia Angry Birds Seasons Happy Valentine’s Day!


Aktualizácia tiež prináša možnosť prepnutia grafického módu, čo umožní zahrať si Angry Birds aj majiteľom menej výkonných Android zariadení. Na prvý pohľad to vyzerá, že v šetrnom móde len zmizne pozadie, ale určite vývojári ubrali aj nejaké tie efektíky v animáciách. Dajte nám vedieť ako hra v tomto móde ide napr. na HTC Wildfire a porovnajte to s tým ako išla predtým.

Aplikáciu si môžete nainštalovať pomocou nasledujúceho QR kódu alebo odkazov pod ním.

Android Market | AppBrain

Ak ste už Angry Birds hrali, určite sú vám známe bonusové levely, ku ktorým získate prístup po nájdení zlatého vajíčka. Alebo ste o nich ešte nepočuli? Ani sa nečudujem, vajíčka sú veľmi dobre skryté a len ťažko sa hľadajú. Ponúkame vám video ukazujúce získanie jedného vajíčka malým trikom, na ktorý by ste určite sami neprišli. Nápoveda bola vraj schovaná v zahraničnej reklame na Super Bowl. Nasledujúce video ukazuje ako na to. Viete, kde sú poschovávané ostatné vajíčka? Podeľte sa so svojími nálezmi s ostatnými v komentároch.

9.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+