MojAndroid
  • Najväčšia konferencia svojho druhu na Slovensku
  • Keynote spíker Roger Dooley, autor neuromarketingových kníh Brainfluence a Friction
  • 40 spíkrov zo slovenska aj zo zahraničia
  • Bohatý celodenný program
  • 3 sály a 25 prednášok, workshopov a panelov

Marketing RULEZZ 2021 je najväčšou konferenciou o trendoch v marketingu, reklame a digitálnom svete na Slovensku. Konať sa bude už v utorok, 23.11.2021.

Zdroj: Marketingrulezz.sk

Stará tržnica v Bratislave

Námestie SNP 484/25

Stará tržnica sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Od bratislavského letiska je tržnica vzdialená cca 16 minút a od viedenského letiska Schwechat približne 50 minút.

40 spíkrov

Pripravené sú vystúpenia viac ako 40 spíkrov, chýbať nebudú ani tí zahraniční. Vzhľadom na súčasnú neustále sa meniacu pandemickú situáciu nebudú môcť zahraniční spíkri vystúpiť priamo v Bratislave, k účastníkom sa prihovoria online.

Zdroj: Marketingrulezz.sk

3 sály počas celého dňa ponúknu 25 prednášok, workshopov a panelov s viac ako 40 spíkrami zo Slovenska aj zo zahraničia. Pre účastníkov budú pripravené raňajky, coffee break a chutný obed.

Všetky aktuálne témy

Dozviete sa, ako sa značky popasovali s koronavírusom, ale aj to, že samotné vytvorenie obsahu nestačí. Témy sa dotknú aj digitálnej reklamy, SEO či stále sa rozširujúceho deepfake, ale aj o tom či majú ženy svoje miesto v marketingu. Program je naozaj bohatý a každý si určite vyberie to svoje. Chýbať nebudú ani témy z technologického sveta, ako napríklad umelá inteligencia.

Lístky na konferenciu je možné zakúpiť na stránkach marketingrulezz.sk.

18.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+