MojAndroid

Začalo to jednoduchým tweetom:

V tomto tweete to nechali na používateľoch, aby zistili čo testujú – hustotu dopravy v zobrazení navigácie. Ďalšia funkcia, ktorou sa Seznamové Mapy.cz snažia pritiahnuť používateľov Google Máp. Podľa všetkého sa môžme už čoskoro, možno ďalší týždeň tešiť na túto skvelú novú funkciu. U našich bratov Čechov sú tieto mapy obľúbené – zostáva len dúfať, že budú časom obľúbené aj u nás.

Aké sú Mapy.cz u nás?

Ich silná stránka spočíva v zobrazovaní turistických trás a cyklotrás. Aplikácia funguje offline a vie vám stiahnuť aj malú časť mapy, napr. Košický kraj. Zobrazuje tiež aj oveľa viac detailov o miestach ako také Google Mapy. Oceňujem funkciu Tipy na výlet, ktoré vám ukážu zaujímavosti v okolí, a to v meste alebo na dedine.

Taktiež si viete zadať, či chcete výlet podniknúť na bicykli alebo pešo a ako dlho. Aplikácia vám sama navrhne najvhodnejšiu trasu.

Zadajte dĺžku výletu a aplikácia sama vyberie zaujímavé miesta.
Zadajte dĺžku výletu a aplikácia sama vyberie zaujímavé miesta.

Aplikácia dokáže zobraziť dokonca viac miest, či firiem ako Google Mapy.

Osobne, nepáči sa mi farebná schéma máp ale inak je tá aplikácia fakt super. Určite si ju však v telefóne nechám, aby mi plánovala výlety, či pomohla nájsť reštaurácie, či firmy v okolí.

Náš tip
Najlepšie aplikácie pre každého cestovateľa | Čitateľský výber

7.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+