MojAndroid

Android hry, ktoré nazývame “behačky” sa v obchode Google Play objavujú podobne rýchlo ako tituly s tématikou Zombie. Nie všetky sú však kvalitne spracované a niektoré dokonca nestoja ani za pozornosť. V prípade, že si chcete na chvíľu oddýchnuť od neuveriteľne návykových nekonečných behačiek typu Temple Run alebo Subway Surfers, predstavíme vám novinku s názvom Manuganu od tvorcov hry Gravity Project. Narozdiel od spomínaných titulov sa líši najmä pohľadom zboku a možnosťou zastaviť postavu počas hry.

Munangu Android hra

Úlohou mladého Manuganu je v každej úrovni zozbierať čo najväčší počet modrých mincí a medailónov a dostať sa na koniec živý a zdravý. Ovládacie prvky sú veľmi jednoduché a sú riešené dvoma tlačidlami na obrazovke v kombinácii s dotykovými gestami. Na svojej dlhej ceste sa Manuganu postupne učí rôzne nové veci, ktoré sú vysvetlené na obrazovke a pomôžu mu dostať sa cez nehostinnú krajinu. V prvom leveli sa naučí skákať, no neskôr to bude napríklad dvojitý skok, šmyk, lezenie na lane, rozbíjanie kamenných blokov a mnoho iných trikov. Pretože na jeho ceste sa nachádzajú rôzne pasce a nástrahy, niekedy ste nútený zastaviť postavu a počkať, kým sa uvoľní cesta. Na konci každého kola sa vyhodnotí vaše skóre na základe zozbieraného počtu modrých mincí a medailónov.

Munangu Android hra Munangu Android hra Munangu Android hra

Manuganu je veľmi zábavná a návyková hra, ktorá vás núti opakovať jednotlivé úrovne, aby ste získali čo najväčšie skóre. Obsahuje množstvo herných prvkov, takže hra nepôsobí jednotvárne. Celkovo ponúka 30 úrovní v troch rôznych svetoch, čo zahŕňa niekoľko hodín hrania. Grafické spracovanie je na veľmi dobrej úrovni a prostredie má svoje čaro. Ak teda hľadáte výbornú oddychovku, ktorá sa postará aby ste sa zabavili počas nudných večerov, Manuganu bude tou správnou voľbou. Hru si stiahnete z obchodu Google Play zdarma, prostredníctvom nižšie uvedeného widgetu.

Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.10
Aktuálna cena: Zdarma
19.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+