MojAndroid

Do predvianočného obdobia si pre Vás Google pripravil darček v podobe aktualizácie telefónu Nexus S na Android 4.0.3 ICS. Celý postup manuálnej aktualizácie je veľmi jednoduchý a zvládne ho skoro každý. Nižšie môžete vidieť celý proces aktualizácie natočený na video pomocou telefónu Galaxy Nexus, takže okrem toho, že uvidíte celý postup na videu, môžete si tiež urobiť predstavu, ako natáča nový Galaxy Nexus v zhoršených svetelných podmienkach.

Google už oznámil uvoľnenie aktualizácie ICS na telefóny Nexus S, takže čoskoro dorazí aj k Vám pomocou automatickej OTA aktualizácie. Ak sa Vám ale, rovnako ako nám, nechce čakať, môžete použiť nasledujúci návod.

  • stiahnuť balík aktualizácie
  • balíček premenovať na update.zip a nahrať do telefónu
  • v telefóne prejsť do bootloader módu (z vypnutého stavu podržať “hlasitosť hore +power”)
  • vybrať položku “recovery”
  • na obrazovke s výkričníkom stlačiť “power” + tlačidlami hlasitosti vybrať položkuupdate.zip (celé potvrdiť tlačidlom “power”)
  • počkať až celá aktualizácia prebehne a užiť si nový systém

Podarilo sa aj Vám aktualizovať svoj ​​Nexus S a aké máte prvé dojmy z používania telefónu?

Za tento návod aj video ďakujeme kolegom z českého webu www.SvetAndroida.cz. Pri jeho vytváraní  čerpali z XDA fóra.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+