MojAndroid

Kompaktných smartfónov je na trhu čoraz menej. Stále sa však nájdu používatelia, ktorí si na tento trend narastajúcich telefónov zvyknúť nevedia, respektíve si naň zvyknúť ani nechcú. Ak ste jedným z nich, tak s vami môžeme súhlasiť aj my. Ak by ste chceli skutočne kompaktný smartfón s minimom kompromisov, ostáva vám prejsť na iOS a používať iPhone SE alebo iPhone 13 Mini. Inšpiráciu na tému sme čerpali z webu Phone Arena.

Asus ZenFone 8
Asus ZenFone 8 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Pre nás Androiďákov však aj tieto možnosti sú okresané o určité vlastnosti, ktoré požadujeme a dovolíme si tvrdiť, že prinášajú množstvo ďalších kompromisov navyše (ako napríklad 120 Hz obrazovka či iOS a jeho obmedzenejšie možnosti v porovnaní s Androidom). Áno, nájde sa zopár podarených malých kúskov, ako Asus ZenFone 8 či Samsung Galaxy S22, no ani to stále nemusí byť tým pravým, čo mnohí hľadajú.

Samsung Galaxy S22 displej
Samsung Galaxy S22 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Naša otázka v dnešnej ankete teda znie, či máte ešte stále záujem o kúpu veľmi kompaktného Android smartfónu, alebo ste si na väčšie obrazovky už zvykli, či už donútene alebo to časom prišlo samo. Ktorý malý Android telefón považujete za najlepší práve vy? Napíšte do diskusie.

Máte stále záujem o kompaktný smartfón?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Náš tip
Takto vyzerá prvá fotografia vyhotovená 200 MP senzorom
17.7.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+