MojAndroid

Battery Monitor Widget je aplikácia, ktorá poskytuje kompletné monitorovanie a ovládanie batérie vo vašom smartfóne, či tablete.

O batérii a jej využití získate kompletný prehľad o nabití, o využití jej kapacity, o čase ktorý ste batériu prevádzkovali s odhadom času, ktorý vám ešte zostáva do jej úplného vybitia. Batériu si môžete kalibrovať, čo je odporúčané, aby jej kapacita bola čo najdlhšie na maximálnych hodnotách.

Získate prehľad o histórii batérie, o jej aktuálnom využití jednotlivými aplikáciami, a vyskúšať si môžete aj testy, ktoré vám napovedia viac o vašom Android zariadení ako sú informácia o telefóne, o batérii, štatistiky využitia batérie a informácie o vašom aktuálnom dátovom pripojení na internet.

Battery Monitor Widget je zaujímavá aplikácia, pre všetkých, čo majú radi aplikácie zamerané systémové informácie a monitorovanie systémových nástrojov, v tomto prípade stav batérie v smartfóne. Inštaláciou Batery Monitor Widget získate informácie, ktoré vám môžu byť nápomocné pri prevádzkovaní  vášho Android zariadenia a pri jeho využití na plné obrátky.

Battery Monitor Widget
3c
Verzia 1.8.4 (27. 8. 2011)
Veľkosť 830 kB
1.5+

Zadarmo

 

 

6.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+