MojAndroid

Veľmi nás potešil TIP na aplikáciu, ktorý nám poslal náš čitateľ Martin H. Touto cestou mu chceme poďakovať a oficiálnu aplikáciu predstavujeme aj ostatným čitateľom, ktorí ju zatiaľ, tak ako my, v Google Play Store doteraz neobjavili.

Medzinárodná federácia ľadového hokeja (International Ice Hockey Federation – IIHF) a oficiálny, hlavný sponzor podujatia Škoda pre všetkých fanúšikov ľadového hokeja, a zvlášť Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2012, konajúcich sa v Helsinkách (Fínsko) a Stockholme (Švédsko) v dňoch 4. až 20. mája 2012, prinášajú aplikáciu, ktorá poteší hádam srdce každého fanúšika ľadového hokeja a najmä toho slovenského.

Aplikácia „2012 IIHF WM by Škoda“ prináša kompletný prehľad podujatí konajúcich sa pod záštitou IIHF v roku 2012. Nájdete v nej všetky podujatia majstrovstiev sveta v kategóriách do 18 rokov (ženy aj muži), do 20 rokov, ale aj hlavné kategórie mužov aj žien. Kompletný, informačný spravodaj vám prináša prehľad všetkých skupín od tretej (C) kategórie až po najvyššie “Áčko”.

V prehľade môžete sledovať hokejové spravodajstvo, nájsť budete môcť aj kompletné zostavy tímov (po oficiálnom schválení súpisok), čaká na vás rozpis hier, ktoré budete môcť sledovať v podstate „online“ kdekoľvek v textovej spravodajskej podobe a dozviete sa čo – to aj o hlavnom sponzorovi podujatia Škoda.

Najvhodnejším doplnkom celej aplikácie sú notifikácie, ktoré si môžete nastaviť na kompletnú hru – jej začiatok, na každý gól, koniec tretín, ale aj ukončenie celej hry. Vybrať si pritom môžete zo skutočných hokejových zvukov.

V hre si môžete dokonca zatipovať, kto z vašej obľúbenej dvojice tímov vyhrá zápas.

Aplikácia „2012 IIHF WM by Škoda“ sa v našom redakčnom smartfóne stane určite najbližšie dni jednou z najpoužívanejších. Nezabudnite si ju preto nainštalovať aj vy a už dnes poobede môžeme spoločne držať päste „našim chlapcom“ v zápasoch Majstrovstiev sveta 2012 vo Fínsku a Švédsku.

Zdroj, foto: Google Play Store, 2012 IIHF WM by Škoda

2012 IIHF WM App by ŠKODA
IIHF
Verzia 2.0.1 (2. 5. 2012)
Veľkosť 15 MB
2.2+

Zadarmo
4.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+