MojAndroid

Spoločnosť Rovio dnes predstavila novú sériu hry Angry Birds Space, ktorá ponúka nové levely a zážitok pri hraní tejto hry. Už minulý rok sme si pre našich čitateľov pripravili súťaž s hrou Angry Birds, ktorá mala veľký úspech. Dnes si podobnú súťaž zopakujeme.

Majstrovstvá Slovenska v Angry Birds

Portál MojAndroid.sk vyhlasuje majstrovstvá Slovenska v hre Angry Birds Space. Stačí hrať hru  Angry Birds Space a zapisovať si svoje najlepšie skóre do tabuľky. Na konci súťaže odmeníme troch ľudí, ktorí získajú od nás výborné ceny: plyšákov Angry Birds! :)

 Ako súťažiť?

Vytvorte si svoje konto, kde budete môcť dopĺňať svoje skóre. Súťaž trvá presne 30 dní, tzn. končí 20.4.2012 o 23:59:59 hod. Svoje skóre môžete zadávať do tabuľky na tejto podstránke: https://www.mojandroid.sk/sutaze/angry-birds-space.

Ceny: plyšáky Angry Birds

V súťaži “Majstrovstvá Slovenska v Angry Birds” môžete vyhrať tieto skvelé ceny:

1. miesto: 1x veľký plyšák Angry Birds (20×20 cm) a 2x malý plyšák (8×8 cm)
2. miesto: 2x malý plyšák Angry Birds
3. miesto: 1x  malý plyšák Angry Birds

Aktualizované 28.3.2012

Priebežné výsledky nájdete v tomto článku: Majstrovstvá Slovenska v Angry Birds: priebežné výsledky

Fotogaléria Angry Birds:

22.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+