MojAndroid

Ak si majiteľom telefónu SE Xperia X10  s verziou Androidu 2.1 a máš rád fotografovanie, potom skús panorámu! Panoráma je široký obraz krajiny alebo okolia, ktorý sa vytvára spojením viacerých fotiek, ktoré majú spoločné kraje. V praxi to znamená, že nafotíme 2 a viac fotorafií tesne vedľa seba, aby vytvárali súvislý obraz a spojíme ich. Na vaše šťastie, firma Sony Ericsson predstavila aplikáciu, ktorá vám s panorámou pomôže. Volá sa Panorama beta.

 

 

 

 

Keďže ide o BETA verziu aplikácie, autori prosia o každý “feedback” – odozvu, ktorá by im pomohla pri ďalšom vývoji tejto či inej aplikácie. A tak im pomôžte a vyskúšajte si vytvoriť svoju vlastnú panorámu a prípadne napíšte vývojárom zo SE, čo sa vám na aplikácii nepáči.

Anroid Market

1,4 MB

20.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+