MojAndroid

Spoločnosť Samsung v starostlivosti o svojich zákazníkov a na podporu vlajkovej lode Samsung Galaxy S III pripravila pre majiteľov tohto zariadenia malé prekvapenie v podobe zaujímavých hier, ktoré pre nich ponúka úplne zadarmo.

Medzi populárne hry, ktoré v Google Play Store majú už niekoľko stiahnutí, Samsung zaradil také, ako sú Shadowgun: Leftover, Modern Combat 3: Fallen Nation a Asphalt 7: Heat. Majitelia Galaxy S III si tak budú môcť zahrať na svojich zariadeniach popredné hry, ktoré sa momentálne nachádzajú na trhu.

Aby si majitelia Samsung Galaxy S III hry mohli zahrať, stačí urobiť len niekoľko krokov na získanie hier. Hry si stiahnete, buď priamo pomocou vášho smartfónu, alebo použijete na tento účel program Kies. Podľa všetkého, hry sú dostupné zadarmo len pre zariadenia Samsung Galaxy S III.

  

Samsung neuvádza, ako dlho bude táto akcia prebiehať, takže ak sa vám ponuka páči a chceli by ste si zahrať zaujímavé hry, mali by ste si ich stiahnuť čo najskôr.

 Zdroj: SammyHub

13.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+