MojAndroid

Dnes, 15. júna otvorila svoje brány už 12. edícia Magio pláže, obľúbeného projektu všetkých Bratislavčanov a jej návštevníkov. Magio pláž opäť ponúkne na pravom brehu Dunaja festival športu, zábavy, gastronómie, ale predovšetkým oddychu. Slovak Telekom v tomto roku vsadil na slogan „Najlepšia dovolenka v meste“, ktorá potrvá na Tyršovom nábreží presne 80 dní.

Pre športových nadšencov sú pripravené rôzne druhy tréningov (joga, pilates, kruhové tréningy, spartan race) v spolupráci s Golem clubom. K dispozícii sú aj rôzne bežecké tréningy v spolupráci s partnerom Adidas a nebudú chýbať ani pravidelné hodiny tanca od RiverPark Dance School.

Program tento rok znovu obohatia koncerty domácich aj zahraničných kapiel. Tešiť sa môžu aj milovníci filmu, keďže sa na Magio pláži bdú premietať aj filmy v rámci Bažant kinematograf.

Najmodernejšie technológie

Technologickí nadšenci si taktiež prídu na svoje. Vo vynovenom Tech Lounge bude možné vyskúšať si virtuálnu realitu, navštívit SmartHome, prípadne Magio obývačku. V občerstvovacej zóne s bazénom a pekným výhľadom na staré mesto si zase môžete vychutnať zápasy majstrovstiev sveta vo futbale, Tour de France či Wimbledon.

Náš tip
Magio Pláž spúšťa svoj jubilejný 10.ročník. Čaká na vás bohatý program | FOTOGALÉRIA

Pre najmenších budú pripravení animátori z Kids Pointu, ktorí sa o nich postarajú. Okrem iného sa deti môžu tešiť na množstvo piesku a hracích stanovíšť.  Magio pláž bude tento rok otvorená až do nedele, 2. septembra. Všetky spomínané aktivity budú pre návštevníkov bezplatné.

15.6.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+