MojAndroid

Dnes, 13. júna otvorila svoje brány už 13. edícia Magio pláže, obľúbeného projektu všetkých Bratislavčanov a jej návštevníkov. Magio pláž opäť ponúkne na pravom brehu Dunaja festival športu, zábavy, gastronómie, ale predovšetkým oddychu.

Tento ročník ponúka všetko to, čo sme mohli vidieť po minulé ročníky. Avšak tentokrát je to s dôrazom na ekológiu. Už pri vchode nás privítal elektromobil Renault ZOE. Poháre, ktoré nám boli rozdané, síce vyzerali ako plastové, no vyrobené sú z ekologických materiálov. Na pohári nechýbal nápis “Slamky sa chytá len topiaci”. Takže slamky sme samozrejme nedostali, lebo je to neekologické.

Pestrý program

Už po desiatykrát otvorenie moderoval moderátor Slávo Jurko. Pripravená bola aj módna prehliadka šiat, ktoré boli tiež vyrobené z ekologických materiálov a ktoré sme si mohli ihneď vydražiť. Hudobnú stránku zabezpečil husľový virtuóz, ktorý žije vo Videni, no pochádza z Popradu, Filip Jančík.

Pre návštevníkov je pripravený piesok, množstvo lehátok, bary, kde nájdu občerstvenie či jedlo. Inventár je tiež len z ekologických materiálov. Pláž ponúkne široké možnosti športového vyžitia. Nechýba volejbal, futbal, tenis, joga, pripravené sú aj bežecké tréningy.

Obľúbené kino nechýba ani tento ročník a počas 5 týždňov prevádzky ponúkne návštevníkom 25 filmov. Na svoje si prídu aj návštevníci, ktorí potrebujú pracovať. Nachádza sa tu coworking zóna (akási letná kancelária) s klimatizáciou.

K EKO na Magio pláži prispeje aj spoločnosť Lenovo. Personál v rámci Magio pláže bude využívať zariadenia od Lenovo a Motorola, ktoré sa vyznačujú úspornými režimami chodu a sú vyrobené s ohľadom na najprísnejšie ekologické štandardy.

13.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+