MojAndroid

Japonský dizajnér Kosho Tsuboi prišiel v rámci projektu Android Experiments so zaujímavým nápadom. Klasický kalendár na stenu, chce vymeniť za elektronickú verziu, ktorá sa bude automaticky synchronizovať s Google kalendárom.

Aj v tomto prípade sa koncept spolieha na aplikáciu, ktorá zabezpečuje synchronizáciu údajov s nástenným kalendárom. Detailov ohľadom zariadenia poznáme iba veľmi málo, čo nás však zaujalo je samotný nápad. Predstavte si, že v kancelárii alebo v domácnosti máte jeden kalendár, v ktorom budú zaznamenané všetky dôležité udalosti bez toho, aby ste ich tam museli zapisovať ručne. Všetky sa totižto budú synchronizovať automaticky.

Stolová verzia kalendára

Zatiaľ ide iba o víziu, ktorá by sa ale eventuálne mohla naplniť. Či sa ale podobného kalendára dočkáme v dohľadnej dobe je momentálne veľkou neznámou. Každopádne, oceňujeme nápad a prevedenie.

24.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+