MojAndroid

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk pomohol už mnohým ľuďom v núdzi, ktorí sa tu snažia získať podporu pre seba alebo svojich blízkych, ktorí sú často vo veľmi náročných životných situáciách. Portál ĽudiaĽuďom je transparentný a otvorený, vďaka čomu ide o unikátny projekt na Slovensku. Všetci darcovia presne vedia, kam idú ich peniaze – 100 % z príspevku ide totiž priamo osobe, ktorá o príspevok požiadala. Tento unikátny projekt tak pomáha ľuďom v núdzi, ktorým môžete pomôcť aj vy.

Pomôžte Adamkovi dostať sa na liečbu kmeňovými bunkami do Mexika

Na portáli ĽudiaĽuďom.sk nájdete množstvo výzev k príspevkom a je iba na vás, komu sa rozhodnete pomôcť a akou sumou. Jednou z aktuálnych výzev je aj prosba o pomoc Adamkovi. Ten má 5 rokov, no už od narodenia má veľmi ťažký život. Narodil sa v 34. týždni tehotenstva. Pochádza z dvojičiek, no počas tehotenstva trpel transfúznym syndrómom, keď mu jeho dvojička odoberala živiny.

Hneď po pôrode musel byť niekoľkokrát resuscitovaný, trpel mnohými diagnózami a v podstate od momentu, ako opustil nemocnicu, sa mu snažia jeho rodičia všemožne pomôcť. Navštevovali s ním mnohé druhy rehabilitácie, cvičenia a iné aktivity, ktoré by mohli jeho zdravotný stav zlepšiť. Ten sa ale v poslednej dobe ešte zhoršil, keďže Adamko dostal epilepsiu. Záchvaty pritom môžu jeho mozog ešte viac poškodiť, a tak chcú rodičia situáciu riešiť už na začiatku.

Na to však potrebujú finančnú podporu. Jedným z najnádejnejších druhov liečení je liečba kmeňovými bunkami v Mexiku, ktorá je ale finančne veľmi nákladná. Rodina by chcela prostredníctvom portálu vyzbierať 20 000 EUR, no na začatie realizácie liečenia im postačí aj 1 000 EUR. Vy môžete prispieť akoukoľvek dobrovoľnou sumou priamo na stránke výzvy na portáli ĽudiaĽuďom.sk a stať sa tak súčasťou dobročinnej akcie, ktorá môže malému Adamkovi výrazne pomôcť. Viac informácií nájdete priamo na stránke výzvy.

Pomôcť môžete priamo z mobilnej aplikácie

Portál ĽudiaĽuďom.sk je vám k dispozícii na akejkoľvek platforme prostredníctvom webového prehliadača. Pre ešte pohodlnejšie prezeranie aktuálnych výzev však môžete využiť aj plnohodnotnú mobilnú aplikáciu s optimalizovaným prostredím a prehľadným menu. Nájdete tu všetky potrebné informácie o konkrétnych prípadoch a výzvach a priamo z aplikácie môžete tie vami vybrané podporiť.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

29.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+