MojAndroid

Počet slovenských vývojárov aplikácií a hier pre mobilný operačný systém Android stále narastá, rovnako ako aj náš katalóg. Dnes si predstavíme jednoduchú hru s názvom Lost Owl, ktorú vytvoril developer Peter Čimo v spolupráci s jeho priateľkou. Petrov prvý titul je dostupný v obchode Google Play zdarma bez reklám a je vhodnou voľbou do vašej zbierky príležitostných hier.

Lost Owl slovenska android hra

Hra sa radí do kategórie plošinoviek a vašou úlohou bude pomôcť mláďaťu sovy nájsť cestu z nebezpečného lesa naspäť do svojho hniezda odkiaľ spadlo. Sovu ovládate prostredníctvom tlačidiel na obrazovke, ktorých rozmiestnenie môžete vidieť na obrázku nižšie. Vašu cestu znepríjemňuje divoká zver a v prípade že vás chytí, vrátite sa naspäť na posledný kontrolný bod. Keďže sa malinká sova ešte nenaučila lietať, rovnako si musíte dávať pozor aby ste nespadli z veľkej výšky, čo vás opäť vráti o krok späť. V rámci jednej úrovne je našťastie rozmiestnených dostatok “checkpointov”, takže opätovné prechádzanie jednotlivých úsekov nebude pôsobiť vôbec otravné.

Lost Owl slovenska android hra 1  Lost Owl slovenska android hra 1

Lost Owl nie je zrovna najnovším “trhákom” na platforme Android, no príležitostných hráčov zabaví nejakú tú hodinu. Hra je dostupná zdarma v obchode Google Play a v prípade, že si ju chcete vyskúšať, stačí kliknúť na náš widget nižšie.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
19.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+