MojAndroid

Aj keď mnohí tvrdia, že ochrana v podobe anti-malware a anti-spyware aplikácie v mobilných telefónoch pri opatrnom správaní  nie je potrebná, mnohokrát v minulosti sme sa presvedčili, že ani oficiálne aplikácie a obchody s aplikáciami nie sú dokonale bezpečné a imúnne proti „počítačovým záškodníkom a ich škodlivým kódom“.

Vždy je dobré vybrať si aspoň jednu z ponúkaných bezpečnostných aplikácií, ktoré dodajú väčší pocit (aj reálne) bezpečia. Jednou z takýchto aplikácií je aj Lookout Security, ktorá doteraz mala niekoľko malých chýb, ktoré sa snaží napraviť najnovšia aktualizácia.

Lookout Security teraz prináša kontrolu aplikácií v reálnom čase a už si môžete preskenovať aj SD kartu vo vašom zariadení. Tieto funkcie sú dobré pre prípadné zachytenie škodlivého kódu ešte predtým, než spôsobia mnohokrát nemalé škody. Lookout tvrdí, že novinka skenovania v čase „nebude mať vplyv na životnosť batérie”.

 

Aktuálna verzia aplikácie Lookout je teraz k dispozícii v Google Play Store na nasledujúcom linku:

Lookout Bezpečnost a viry
Lookout Mobile Security
Verzia 7.9.1-6278f08 (25. 4. 2012)
Veľkosť 3,5 MB
1.5+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, Lookout

1.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+