MojAndroid

Populárnu Android aplikáciu a službu na správu hesiel s názvom LastPass odkúpila spoločnosť LogMeIn za cenu 110 miliónov dolárov. Podľa toho, čo na svojom blogu zverejnili zástupcovia LastPassu, sa používatelia tejto služby nemusia ničoho obávať, ba dokonca by sa mali na túto zmenu tešiť. Akvizíciou totižto získajú iba nové funkcie a vylepšenia.

Aj naďalej budeme budovať a vylepšovať LastPass v bezplatnej, premium aj enterprise verzii. Spolu s LogMeIn toho však budeme robiť viac a rýchlejšie, zatiaľ čo prinesieme ešte lepšie služby pre milióny ľudí. Zatiaľ, čo my sa budeme v najbližších mesiacoch stávať súčasťou LogMeIn rodiny, vy budete dostávať aktualizácie s novými verziami LastPass, ktoré prinesú nové funkcie, pričom sa naďalej budeme snažiť o rozšírenie našej aplikácie medzi milióny ľudí, ktorí majú stále problém so svojimi heslami.

Uvidíme, aké zmeny si pre svojich používateľov pripraví LastPass v najbližších aktualizáciách, no je viac než isté, že sa do funkcií pomaly začlenia aj produkty spoločnosti LogMeIn. To však nebude na škodu, nakoľko táto firma ponúka naozaj praktické riešenia pre bezpečnosť a heslá.

Zdroj: LastPass

10.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+