MojAndroid

Inteligentné domácnosti sú dnes na vzostupe, a to platí aj o počte smart zariadení pre ne. Tých každým rokom pribúda čoraz viac. Niektoré sú zložitejšie, iné zas veľmi jednoduché a praktické. Práve takým je aj nové programovateľné tlačidlo od Logitechu.

Logitech Pop je dôležitým doplnkom pre každú domácnosť s označením SMART. Nie je určený na vykonávanie komplexných funkcií ani neobsahuje žiadne senzory. Naopak, funguje len ako jednoduché tlačidlo. To je však možné naprogramovať podľa potreby používateľa, vďaka čomu môže slúžiť na najrôznejšie účely. Pop dokáže jediným stlačením ovládať zariadenia, vrátane reproduktorov Sonos, osvetlenia Hue od Philipsu, inteligentných zámkov či roliet. Okrem toho, môžete každým stlačením ovládať niekoľko zariadení naraz. Po aktivovaní tlačidla sa tak môžu napríklad zhasnúť svetlá a zároveň aj zatiahnuť rolety.  Podporované je tiež dvojité stlačenie, ktorému je možné priradiť ďalšie úlohy.

logitech pop

Logitech Pop je dostupný na predobjednanie už dnes. V štartovacom balíku za 99 dolárov nájdete jednu základňovú stanicu a dve tlačidlá Pop. Ak by ste mali záujem o kúpu ďalších rozširujúcich tlačidiel, tak vás každý jeden vyjde na ďalších 39 dolárov.

Zdroj: theverge

11.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+