MojAndroid

Ak patríte medzi príležitostných hráčov, máme pre vás zaujímavý tip na logickú hru pre operačný systém Android, ktorá obohatí vašu zbierku slovenských a českých aplikácií. Nezávislí vývojári, ktorí obchode Google Play vystupujú pod názvom NETIX, vydali len nedávno v poradí druhú hru Logic Box.

Logicka Android hra logic box.jpg

V hre sa ocitnete v roli žeriavnika a vašou úlohou bude preniesť  a usporiadať debne rôznych veľkostí tak, aby ste zaplnili vytýčené oblasti označené červenou bodkou. Prekladový žeriav ovládate pomocou dotykových gest a v prípade, že debnu umiestnite na nesprávne miesto stačí na ňu kliknúť a vráti sa na pôvodnú polohu. Každá úroveň je hodnotená zlatou, striebornou alebo bronzovou medailou a to akú dostanete záleží od toho, akým spôsobom usporiadate debne. Hra ponúka celkom 24 úrovní na prekladisku v sklade a ďalších 24 vonku v prístave. Hra obsahuje aj niekoľko prekvapení, ktoré vám znepríjemnia ukladanie, ako je napr. silové pole.

Logicka Android hra logic box.jpg ikona Logicka Android hra logic box.jpg ikona Logicka Android hra logic box.jpg ikona

Logic Box je zaujímavou logickou hrou, ktorá vás na niekoľko hodín zabaví avšak veľmi nám chýbali zvuky a hudba, ktorá by dodala hre nejakú atmosféru. Hru si môžete stiahnuť zdarma v obchode Google Play, kliknutím na náš widget nižšie.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+