MojAndroid

Najväčšia marketingová a mediálna konferencia Living on the Edge 2017 privíta v Bratislave odborníkov na médiá zo Slovenska a viacerých krajín sveta už 11. apríla.

Viacerých zaujímavých tém z mediálneho sveta sa bude týkať mediálna časť konferencie LOTE 2017.

O výzvach médií budú hovoriť Ivan Antala z Rádia Expres, Mathias Settele z Markízy, Daniel Živica z agentúry MEC a Vladimír Mužík z Mafry Slovakia. Zaujímavá bude aj diskusia riaditeľov televízií.

Okrem šéfa televízie JOJ Marcela Gregu a Václava Miku z RTVS prijali pozvanie aj dvaja riaditelia z Česka – Marek Singer z FTV Prima a Štěpán Wolde z Óčka. Z trochu iného súdka bude prednáška Grzegorza Jankowského a Michaila M. Lisieckeho z Poľska. Kým Jankowski bol dlhoročným šéfredaktorom týždenníka Fakt, Lisiecky je prezidentom vydavateľstva PMPG Polskie Media SA. Na Slovensko prichádzajú, aby porozprávali o situácii na mediálnom trhu v Poľsku, najmä o vplyve súčasnej politiky.

Vystúpi aj Maxim Behar z Bulharska, prezident Medzinárodnej organizácie pre komunikáciu a konzultáciu (ICCO) – najväčšej medzinárodnej organizácie public relations. Bude hovoriť o tom, aká je úloha PR v čase boomu sociálnych sietí. Mediamix, programatické nakupovanie, distribúcia televízneho obsahu sú ďalšie z mnohých tém mediálnej časti konferencie.

Korporátna kultúra, značka len prostredníctvom sociálnej siete či customer experience sú nosné témy marketingovej časti LOTE 2017. TU sa teraz prihláste na konferenciu LOTE2017.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+