MojAndroid

Platené parkovanie je v mnohých mestách pomerne diskutovanou témou. Liptovský Mikuláš prinesie možnosť platby za parkovanie prostredníctvom mobilnej aplikácie ParkDots. Tá cenu parkovania nezmení a prinesie aj ďalšie inteligentné funkcie navyše, ktoré sa návštevníkom mesta, ale aj domácim, môžu zísť.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 9. týždeň 2018

Liptovský Mikuláš a aplikácia ParkDots

Hovorkyňa mesta Liptovský Mikuláš, Viktória Čapčíková, spomína, že inteligentný systém platby prostredníctvom mobilnej aplikácie bude možné využiť na miestnych platených parkoviskách pri Čiernom orlovi, Katolíckom dome a na železničnej stanici.

„Vyhľadáte si cez ňu napríklad parkovisko okolo bodu záujmu a získate prehľad parkovísk v meste, všetko na mapových podkladoch,“ – popisuje ďalšie inteligentné funkcie aplikácie hovorkyňa mesta Viktória Čapčíková.

Portál aktuality.sk informuje, že aplikácia poslúži aj ako navigácia na cieľové parkovisko, oznámi, že končí platnosť parkovacieho lístka, či ponúkne možnosť predĺženia parkovacej doby. Zmluvu s prevádzkovateľom uzavrelo mesto Liptovský Mikuláš zatiaľ na jeden rok. Počas marca by sa mala uskutočniť skúšobná prevádzka tejto služby.

Aplikáciu ParkDots pre možnosť platby parkovania v meste Liptovský Mikuláš si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+