MojAndroid

V Obchode Play občas natrafíme aj na šikovnú aplikáciu, ktorá ukáže krásy Slovenska aj vo vašom Android smartfóne. Jednou z nich je aj Liptov – Nízke Tatry. Vďaka tejto aplikácií môžete objaviť nové turistické, cyklistické a iné trasy v okolí Liptova a Nízkych Tatier. Nechýba prehľad ubytovania a ďalšie atrakcie, ktoré môžu zaujať domácich či zahraničných turistov.

Liptov – Nízke Tatry

Aplikácia prináša príjemné grafické spracovanie, pričom po samotnom zapnutí sa používateľom zobrazí hneď niekoľko kategórií. Ide o kategórie ako Podujatia, Miesta, Trasy, Počasie a Ubytovanie. V týchto kategóriách nájdete bližšie informácie k danej oblasti. Napríklad v prípade vyhľadávania ubytovania poteší tiež integrácia známej služby booking.com. 

Sekcia “Podujatia” ponúka tie najnovšie udalosti, ktoré sa v danom regióne odohrávajú. Po zobrazení samotnej udalosti sa zobrazia podrobnejšie informácie o mieste, čase konania a tiež o samotnom programe na danej udalosti. V časti “Miesta” je následne možné vyhľadávať zaujímavosti podľa rôznych podkategórií ako napríklad Lanovky, Aquaparky, Wellness, Zábava a nočný život, História a kultúra, Obchody a služby či ďalšie.

Ďalšia kategória s názvom “Trasy” ponúka takisto podkategórie pre turistické či cyklotrasy, pre dospelých i pre deti, nechýbajú výlety lanovkou, bežecké trasy alebo CYKLO a AQUA BUS. Praktickou kategóriou je aj zobrazenie aktuálnej predpovede počasia. K dispozícii sú 4 miestne lokality s aktuálnou predpoveďou, ale aj predpoveď na základe vašej polohy. Sekcia “Ubytovanie” následne ponúka spomínané prepojenie na známu službu pre vyhľadávanie ubytovania.

Praktický turistický sprievodca môže byť v súčasnosti integrovaný aj priamo do vášho Android smartfónu, pričom aplikácia Liptov – Nízke Tatry je toho jasným dôkazom. Ak si chcete túto aplikáciu stiahnuť, k dispozícii je zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.6
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
ZHRNUTIE TÝŽDŇA: Android aplikácie (33/2018)

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+