MojAndroid

LinkedIn patrí medzi najväčšie svetové sociálne siete. Používa sa najmä na biznisové účely firiem ale aj jednotlivcov. Teraz bude patriť medzi priekopníkov, pretože na svoju platformu zavádza technológiu umelej inteligencie, ktorá vám pomôže s viacerými problémami, informuje Gizmochina.

Novinka od LinkedIn-u uľahčí používateľom písanie svojich informácií do “About” karty, rovnako ako profilové “Headlines.” Spoločnostiam, ktoré vyhľadávajú nových zamestnancov zas umelá inteligencia pomôže s písaním “popisov práce” tak, aby boli pre uchádzačov čo najzrozumiteľnejšie. Rovnako tak zavedenie OpenAI pomáha prémiovým používateľom využívať funkciu “Enhance,” kde je generovaný opis používateľa na základe jeho skúseností.

Hlavným cieľom nástroja je zachovanie jedinečného štýlu používateľa tým, že čerpá z jeho zručností a pracovných schopností. Navyše používa aj vlastné poznatky zozbierané za celý čas používania siete. Nové popisy, ktoré umelá inteligencia vygeneruje sú dobrým východiskovým bodom, no odporúča sa upraviť si text pre jeho 100 % relevantnosť.

LinkedIn
LinkedIn
Developer: LinkedIn
Price: Free
  • LinkedIn Screenshot
  • LinkedIn Screenshot
  • LinkedIn Screenshot
  • LinkedIn Screenshot
  • LinkedIn Screenshot
  • LinkedIn Screenshot
  • LinkedIn Screenshot

Testujú aj popisy práce písané výhradne AI. Manažérom stačí len vyplniť názov pozície, spoločnosti a pár základných údajov. AI z toho vytvorí popis práce, ktorý má za úlohu ušetriť zainteresovaným osobám kopec času.

Nejde o prvú integráciu AI od LinkedIN-u

Spoločnosť už v minulosti zaviedla “články so spoluprácou,” ktoré kombinujú texty používateľov s tými napísanými umelou inteligenciou. Rovnako LinkedIN pridáva nové online kurzy, v ktorých sa používatelia dozvedia viac o technológiách AI. Celkový prístup spoločnosti vedie k tomu, aby uľahčili a zlepšili zážitok z aplikácie pre používateľov. Nástroje však nemajú nahradiť ľudský faktor, majú len poskytnúť východiskový bod, z ktorého sa môžu neskôr ľudia odraziť.

Náš tip
Vyhrievanie vody v bazéne pomocou datacentier? Ako to funguje?
16.3.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+