MojAndroid

Vývojári systému CyanogenMod si pre svojich fanúšikov pripravili na koniec roka nemilé prekvapenie. Zo dňa na deň ukončili svoju podporu pre systém CyanogenMod, ktorý bežal na obrovskom množstve zariadení v najrôznejších verziách. Hoci najúspešnejšia alternatívna ROM končí svoje pôsobenie, jej pozostatky úplne nezaniknú. Inžinieri spoločnosti totiž pripravili nový systém s názvom Lineage OS, ktorý by mal ísť v stopách svojho predchodcu.

O novom systéme toho zatiaľ veľa nevieme. To sa ale bude postupne určite meniť a prvým náznakom identity nového systému je logo, ktoré bolo predstavené v poslednom dni minulého roku. Logo je veľmi jednoduché a elegantné a verejnosť by si naň mala začať zvykať. Je veľmi pravdepodobné, že sa postupom čase stane minimálne také populárne, ako logo CyanogenModu. S príchodom nového roku očakávame, že sa o novom systéme budeme dozvedať stále viac informácií.

Zdroj: Github via Android Police

2.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+