MojAndroid

Hra Limbo patrí medzi veľmi úspešné hry posledných rokov, a to bez ohľadu na platformu. Jednoduchosť, krásne animácie, tajomný príbeh a aj ikonická hudba sú v skutočnej symbióze a zaručujú fantastický herný zážitok. Ak ste si hru doteraz odopierali kvôli vysokej cenovke, teraz máte fantastickú šancu to zmeniť.

Náš tip
Toby: The Secret Mine je podarená obdoba hry Limbo

Hra stojí štandardne v obchode Play 4,99 USD. Teraz je možné ju ale získať za vynikajúcich 0,50 EUR. To je za takto kvalitný titul skutočne vynikajúca cena. Ak aj neplánujete hru hrať okamžite, možno sa vám ju oplatí stiahnuť teraz za túto výhodnú cenu a vrátiť sa k nej neskôr.

Ak hru nepoznáte, ide o puzzle hru, kde sa ocitnete v koži malého chlapca. Ten hladá svoju stratenú sestru, pričom v cestu mu stojí množstvo prekážok. Budete musieť použiť všetky vaše mozgové závity, aby ste niektoré z nich zvládli, a to najmä v neskorších štádiách hry.

Verzia: 1.16
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,26 €
Verzia: 1.16
Pôvodná cena: 3,99 €
Aktuálna cena: 5,26 €

Zdroj: Android Authority

30.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+