MojAndroid

Čoraz viac zaneprázdnených rodičov využíva na dopravu svojich školáčikov do školy alebo na záujmové krúžky aj vodičov taxi aplikácie LIFTAGO. Rodičia sa totiž môžu spoľahnúť, že ich dieťa sa dostane na zadanú adresu bezpečne s kvalitnými šoférmi. To je špecialita mobilnej aplikácie LIFTAGO, ktorá umožňuje vybrať najlepšie hodnotených vodičov a zároveň umožňuje rodičom sledovať trasu ich jazdy.

„Rodičia detí najmä na prvom stupni základných škôl v hlavnom meste sa často nemajú na koho obrátiť o pomoc s dopravou svojich ratolestí. Je pre nich náročné zladiť svoj pevne stanovený pracovný čas s termínmi školských povinností alebo mimoškolských krúžkov. Svojich malých školákov sa však boja pustiť samých mestskou hromadnou dopravou, ale sami prepravu v rámci mesta a dopravných špičiek nestíhajú. Preto sme radi, že si rodičia ako alternatívu zvolili najkvalitnejších vodičov LIFTAGO s hodnotením 4,9 a 5 hviezdičiek, na ktorých sa dá absolútne spoľahnúť. Rating sa totiž vypočítava z posledných 100 jázd vodiča a udržať si ho je veľmi náročné,” uviedol Tomáš Sroka, oblastný riaditeľ LIFTAGO pre Slovensko.

Detaily vozenia detí do školy alebo na krúžky si s vodičmi dohaduje každý rodič sám. Najvyhľadávanejšie sú ženy taxikárky a vodiči s hodnotením 4,9* a 5*. „Pre niektorých školákov chodím pravidelne celý školský rok, iné deti vozím len občas podľa potreby rodičov, keď v ten deň nestíhajú. Od toho sa potom odvíja aj sadzba jazdného,“ uviedla vodička Andrea Pospíšilová, ktorá spolupracuje s LIFTAGOM v Bratislave.

Taxi aplikácia LIFTAGO ako jediná aplikácia na trhu funguje tak, že zákazník si môže vybrať po zadaní trasy z viacerých ponúk profesionálnych vodičov, ktorí sú práve v okolí – podľa typu auta, ceny za jazdu, vzdialenosti či obľúbenosti. Práve hodnotenie vodičov od iných zákazníkov zohráva najdôležitejšiu rolu pri výbere taxíkov. „Príjemných taxikárov bude vždy nedostatok, preto Slováci oceňujú, že si ich môžu vybrať. Sme veľmi radi, že priemerné hodnotenie je vysoké – až 4,84 hviezdičky z maximálnych 5,“ dodal Tomáš Sroka. Slováci podľa LIFTAGA u najlepšie hodnotených vodičov najviac oceňujú príjemné správanie, úsmev, profesionalitu, znalosť mesta a čisté vozidlo.

Verzia: 2.35.1.4339
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.35.1.4339
Aktuálna cena: Zdarma
15.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+