MojAndroid

V nasledujúcich dňoch mnohých z nás čaká vianočné cestovanie domov. Niektorí ho už možno máte za sebou, iní sa naň iba chystajú. Je veľmi pravdepodobné, že zmätok na diaľniciach, ale aj staniciach či letiskách bude zdrojom pre zaujímavé príbehy. Jeden taký sa odohral v lietadle amerických aeroliniek. Hlavnú úlohu v príbehu zohráva záporný hrdina tohto roka – Samsung Galaxy Note 7.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 dostane ďalšiu aktualizáciu, ktorá obmedzí jeho používanie

Ako už určite viete, Note 7 sa nevyrába a zrejme už žiadne aerolinky by vás nepustili s týmto telefónom na palubu. O to väčšie bolo zdesenie posádky a pasažierov, keď počas letu v jednom z lietadiel našli Wi-Fi hotspot s názvom Galaxy Note 7. Bez ohľadu na to, či bola reakcia dotyčných primeraná, vypukla na palube panika. Nakoniec sa síce podarilo dolapiť srandistu, ktorý si takto vystrelil z celého osadenstva lietadla. Hotspot totiž nebežal na Note 7, ale na úplne inom zariadení. Let bol ale už aj tak poriadne zmeškaný a nadväzujúci let bol následne kvôli tomu dokonca zrušený.

Samsung Galaxy Note 7 recenzia-9

Je ťažké objektívne povedať, či by niečo podobné malo skutočne spôsobiť núdzové pristátie lietadla. Bez ohľadu na to je ale zrejmé, že tento vtip bol skutočne nemiestny. Nie len, že vyvolal zbytočnú paniku, ale bol strojcom reálneho meškania desiatok ľudí, ktorí tak mali možno pokazené celé sviatočné plány.

Zdroj: Serenity Caldwell (Twitter) via Phandroid

 

21.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+