MojAndroid

V nasledujúcich dňoch mnohých z nás čaká vianočné cestovanie domov. Niektorí ho už možno máte za sebou, iní sa naň iba chystajú. Je veľmi pravdepodobné, že zmätok na diaľniciach, ale aj staniciach či letiskách bude zdrojom pre zaujímavé príbehy. Jeden taký sa odohral v lietadle amerických aeroliniek. Hlavnú úlohu v príbehu zohráva záporný hrdina tohto roka – Samsung Galaxy Note 7.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 dostane ďalšiu aktualizáciu, ktorá obmedzí jeho používanie

Ako už určite viete, Note 7 sa nevyrába a zrejme už žiadne aerolinky by vás nepustili s týmto telefónom na palubu. O to väčšie bolo zdesenie posádky a pasažierov, keď počas letu v jednom z lietadiel našli Wi-Fi hotspot s názvom Galaxy Note 7. Bez ohľadu na to, či bola reakcia dotyčných primeraná, vypukla na palube panika. Nakoniec sa síce podarilo dolapiť srandistu, ktorý si takto vystrelil z celého osadenstva lietadla. Hotspot totiž nebežal na Note 7, ale na úplne inom zariadení. Let bol ale už aj tak poriadne zmeškaný a nadväzujúci let bol následne kvôli tomu dokonca zrušený.

Samsung Galaxy Note 7 recenzia-9

Je ťažké objektívne povedať, či by niečo podobné malo skutočne spôsobiť núdzové pristátie lietadla. Bez ohľadu na to je ale zrejmé, že tento vtip bol skutočne nemiestny. Nie len, že vyvolal zbytočnú paniku, ale bol strojcom reálneho meškania desiatok ľudí, ktorí tak mali možno pokazené celé sviatočné plány.

Zdroj: Serenity Caldwell (Twitter) via Phandroid

 

21.12.2016
 • teemo

  worth

 • cartmanko

  toto sa opakuje, ked ludia nazyvaju svoje hotspoty ako „mobilne odpalovacie zariadenie“, alebo „alah akbar“ alebo inými hovadinami. nie je to chyba toho cloveka co to tak nazval, je to chyba paranoidných ludi.
  kazdy telefon je potencialna vybusnina. mali by sa vratit v vyberatelnym baterkam.

 • Betlehell Peklehem
  • A rukavice na ruky netreba? :D

   • Betlehell Peklehem

    Neboli obsahom štandardného balenia :D

 • Jaro

  Že strhla sa v panika :D :D :D normálne jadrovú bombu mali na palube lietadla. Američania sú strašne sprostý národ. Každé zariadenie ktoré má batériu môže vybuchnúť aj ich iphone vo vrecku a určite sú nebezpečnejšie nejaké čínske repliky telefónov, tie nikomu nevadia. Takže sa môžu pasažieri poďakovať pilotovi lietadla za to že meškali.

  • V Amerike sa to všetko s Note7 začalo… Tam sa začali šíriť správy že Note7 vybuchuje a určite niektorí boli aj takí sprostí že si ho určite podpálili sami…v Európe toľko tých prípadov nebolo….Ale stým že sú sprostí máš pravdu…Ale z čoho tak mohli osprostieť? Šak v podstate celá Amerika je len prisťahovalectvo z Európy…

  • Mario Kovačič

   No a teraz spocitaj kolko atentatov spachaly v USA a kolko na slovensku? No takze maju mat dovod na paranoju.

 • Dobré :D

 • Norcok

  Nemusel to byť vôbec srandista, ja mám na note3 tiež rom prevzatú z note 7 a upravenú pre hardvér note 3. No a táto rom keďže je z note 7 tak automaticky má všetky pomenovania z note7. Čiže keď zapnem bluetooth tak som viditeľný ako note7 a keď spravím wifi Hotspot tak je tiež nazvaný ako note 7 Hotspot . Majiteľ nemohol tušiť že natrafí na debila ktorý spraví z toho tragédiu. Pokojne sa to mohlo stať aj mne alebo niekomu inému s podobnou rom.

 • KalichVydra

  LOL

 • bezmena

  Sa šúlam kokoooos :DDDD

 • radek

  Teraz sa vratil moj znami s Kanady a vravel ze v lietadle ich upozornili ze kto vlastni note 7 a ma ho pri sebe tak nech ho odovzdaju letuskam a oni ho nasledne odovzdaju do specialneho ulozneho protipoziarneho zariadenia kym nepristanu… Cize sa mi to cele zda ako nafuknuta bublina…

  • Betlehell Peklehem

   nafúknutá bublina je krycie meno pre batériu? :D

+