MojAndroid

Mať dnes vlastnú aplikáciu už nie je ničím nezvyčajným. Áno, všetko si vieme pozrieť na webe, avšak s aplikáciou je to jednoduchšie. Aplikácie navyše zvyknú ponúknuť nejaké funkcie či služby navyše. Lidl mal doteraz na Slovensku dostupnú aplikáciu Lidl – Ponuka a letáky, teraz prichádza aj jej vylepšená verzia Lidl Plus. Okrem iného tu nájdete kupóny na zľavy, ktoré môžu využiť len používatelia tejto aplikácie. Aj toto je jeden zo spôsobov, ako si získať zákazníka.

Aplikácia je dostupná v Google Play aj v App Store

Zákazníci v aplikácii Lidl Plus nájdu aktuálnu ponuku, letáky a omnoho viac. Oficiálne bola spustená 7. januára 2020. Jedna aplikácia tak zastreší vernostné karty, špeciálne zľavové kupóny alebo aj stieracie žreby.

Lidl Plus appka

Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie v obchode Google Play a tiež v App Store. Používateľské prostredie je prehľadne rozdelené do štyroch záložiek – Domov, Kupóny, Letáky a Viac. Pohyb v menu je veľmi jednoduchý a celkovo hodnotíme aplikáciu ako používateľsky prívetivú a prehľadnú. Nechýba ani mapa s Lidl predajňami, z ktorých si môžete vybrať tú svoju.

Kupóny

Tu sa nachádzajú exkluzívne zľavy len pre Lidl Plus zákazníkov. Stačí si ich jednoducho aktivovať a naskenovať svoju digitálnu kartu pri pokladni. Kupóny sa budú pravidelne aktualizovať, po spustení ich je k dispozícii 8. Obsahujú zľavy v rôznych výškach, ktoré sú vyjadrené v percentách alebo priamo v eurách.

Lidl Plus kupony

Stierací žreb

V aplikácii máte k dispozícii svoju vlastnú digitálnu kartu. Tú stačí pri nákupe naskenovať a získate stierací žreb ako odmenu. Stierací žreb je digitálny a zobrazí sa priamo v aplikácii. Po jeho zotretí uvidíte, či sa na vás usmialo šťastie, vyhrať môžete akciový kupón.

Lidl Plus letaky

Letáky

S aplikáciou Lidl Plus vám už nikdy neuniknú žiadne zľavy. Nepotrebujete klasické vytlačené letáky, všetko máte vo svojom smartfóne priamo pri sebe. V aplikácii tak máte vždy pripravený leták z aktuálneho týždňa.

Lidl Plus akcie

Novinky budú pribúdať

Lidl hovorí, že pracuje na ďalších novinkách, aby urobil aplikáciu ešte zaujímavejšou. K dispozícii sú aj push notifikácie, s ktorými vám už neujde žiadna zľava či aktualita. Aplikácia sa nám páči. Ponúka príjemné používateľské rozhranie, funguje spoľahlivo a nájdete tu všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete. Aplikáciu Lidl Plus preto môžeme odporučiť.

Verzia: 14.14.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 14.14.4
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácie konkurencie

Vlastné aplikácie už v minulosti predstavili aj konkurenčné obchodné domy ako napríklad Coop Jednota, Tesco Online nákupy SK alebo Kaufland. Aplikácie ponúkajú možnosť nakúpiť cez e-shop a nechať si potraviny doviezť rovno domov. Výhodou je napríklad to, že pri opakovanom nákupe si aplikácia zapamätá váš predchádzajúci nákup.

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+