MojAndroid

Spoločnosť LG predstavila štvoricu nových smartfónov z novej série X. Mohlo by sa zdať, že ide o zariadenia strednej triedy, no nie je to celkom tak. Telefóny sú skutočne zaujímavé a hoci zdieľajú niektoré dizajnové a hardvérové črty, každý z nich ponúka niečo jedinečné.

V súčasnosti ešte nemáme k dispozícii všetky špecifikácie nových zariadení a výrobca sa pri predstavení zameral práve na tie vlastnosti telefónov, ktorými sa líšia od svojich súrodencov z novej série. Model LG X power je špecifický 5,3″ displejom a veľkou 4 100 mAh batériou. LG X style zasa zaujme používateľov hľadajúcich dostupnejší model s menším displejom a pekným spracovaním. Ponúka totiž tenké telo, 5″ displej a mal by sa radiť do nižšej cenovej kategórie.

Model LG X mach zasa podporuje siete LTE Cat9 3CA, čo ocenia používatelia v zahraničí. Ide ale o veľmi dobre vybavený smartfón s 5,5″ QHD displejom a fotoaparátom s 1,55μm veľkými pixelmi, čo je veľkosť, akou disponujú aj pixely fotoaparátu HTC 10.

LG X 2

Posledný model LG X max bude patriť medzi tabletofóny, no o ňom nemáme žiadne bližšie informácie. Je pravdepodobné, že ponúkne displej väčší ako 5,5″, no výrobca zatiaľ nepriniesol žiadne detailnejšie informácie. Všetko ale nasvedčuje tomu, že detaily o predstavených smartfónoch sa dozvieme už čoskoro a chýbať by nemali ani informácie o cene a dostupnosti týchto zariadení.

Zdroj: LG via PhoneArena

20.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+