MojAndroid

Spoločnosť LG už rozosiela pozvánky na svoj event, na ktorom predstaví dlhoočakávanú novinku v podobe modelu LG V40 ThinQ. Ten sa bude konať už 3. októbra, pričom v pozvánke sa nachádza aj zaujímavá fráza „Take 5“. Tá svedčí pravdepodobne o tom, že smartfón príde až s 5 objektívmi fotoaparátu.

Predstavenie sa bude konať v New Yorku o 17:00 miestneho času. Z únikov toho zatiaľ o pripravovanom smartfóne nevieme veľa, no nejaké úniky sa predsa len objavili. Tie zahŕňajú aj informácie o fotoaparátoch. Dva by sa mali nachádzať na prednej strane a tri na zadnej. Unikol aj render, ktorý ukazuje dizajn novinky. Ten je podobný modelu V30, no obsahuje výrez v displeji a viac fotoaparátov.

Parametre vlajkových lodí

O technických parametroch informácie nemáme, no môžeme hádať, že sa bude jednať o parametre vlajkových modelov roku 2018. Nemal by chýbať procesor Qualcomm Snapdragon 845, displej s QHD rozlíšením a minimálne 64 GB vnútorného úložiska. Spoločnosti LG sa v poslednom čase veľmi nedarí. Po predstavení nových telefónov zaznamenáva straty. Uvidíme, či to nový LG V40 dokáže zmeniť.

Náš tip
LG V30 získal v DxO Mark vysoké skóre, medzi špičku však nepatrí

 • Robert Koren

  Take Sh.. !
  S LG som skoncil a to hlavne koli ich neschopnemu servisu !

  • LaBrie

   Ja som sa zase k LG vratil po Xperii. Pred nou som mal G3 a v zaruke mi bleskovo do tyzdna vymenili kryt (znama prasklina na hornej strane). Ja som s LG velmi spokojny, teraz mam V 30 ;)

   • Robert Koren

    mne uz dva krat nevireklamovali g5
    jasne im tam pisem ze cca do tizdna vypadne signal a telefon treba natvrdo restartovat aby signal naskocil, a oni odpisaly ze testovali 25 hodin a chyba sa neprejavila …. plus ze za to mozu asi aplikacie tretich stran …..

+