MojAndroid

Minuloročný vlajkový smartfón LG V30 bol uvedený ešte so starším systémom Android 7.0 Nougat, podobne ako aj jeho vylepšený verzia “V30S ThinQ” neskôr. Teraz však prichádza pre model V30 oficiálna aktualizácia na systém Android 8.0 Oreo!

Náš tip
LG je novým dodávateľom displejov pre Huawei
Náš tip
Oficiálny render potvrdzuje LG G7 ThinQ. Poznáme dátum predstavenia

LG V30

Nová aktualizácia prináša známe novinky vstavané v rámci aktuálneho systému Android 8.0 Oreo. Nemali by tak chýbať nové notifikácie, podpora funkcie “obraz v obraze,” vylepšené skratky a tiež vylepšený beh procesov na pozadí. Systém Android navyše beží na známej nadstavbe od výrobcu – LG UX 6.0+. Aktualizácia prichádza s označením “V20d-MAR-26-2018,” ponúkne tiež marcovú bezpečnostnú aktualizáciu a má veľkosť takmer 1700 MB.

Náš tip
LG G7 bude dostupný s LCD aj AMOLED displejom. Používatelia dostanú na výber

Ak ste aktualizáciu na novšiu verziu ešte neobdržali, môžete ju skontrolovať manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Vzhľadom na veľkosť aktualizácie odporúčame zabezpečiť dostatok priestoru na vnútornom úložisku, dostatok batérie a stabilné, neobmedzené internetové pripojenie. Akú verziu operačného systému používate na vašom smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Michaelovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+