MojAndroid

Novší systém Android 7.0 Nougat si našiel cestu aj na starší smartfón LG V10. Ten by v najbližších mesiacoch mal získať už svojho druhého nástupcu, no je skvelé vidieť, že kórejský výrobca toto zariadenie stále podporuje. Aj keď aktualizácia prišla neskôr, teraz je tu a prináša množstvo vylepšení.

Náš tip
LG V10: Plnokrvný fotomobil s dvomi displejmi| RECENZIA

Nové funkcie od Google aj LG

Samozrejmosťou sú všetky funkcie a novinky, ktoré nájdeme v čistom systéme Android Nougat. Okrem toho ale pridal výrobca niekoľko ďalších vylepšení, ako napríklad možnosť zobrazenia menu s aplikáciami. Ide teda o vylepšený launcher, ktorý bude mať zrejme veľmi veľa spoločného s tým, ktorý nájdeme na aktuálnej vlajkovej lodi LG G6. Výhodou sú aj novšie bezpečnostné aktualizácie a vylepšenia pod povrchom, ktoré sú v takýchto aktualizáciách samozrejmosťou.

Aktualizácia dostupná aj u nás

Ako sa dalo čakať, aktualizácia je pomerne objemná, keď má veľkosť takmer 1,3 GB. Určite preto odporúčame stiahnuť ju prostredníctvom stabilnej a rýchlej Wi-Fi siete. Dajte nám vedieť, aké ďalšie zmeny ste po nainštalovaní aktualizácie uvideli vy. Čitateľ Stano potvrdil, že aktualizácia prišla aj na zariadenie kupované u nás, takže v najbližších dňoch by ste ju mali získať aj vy.

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Stanovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+