MojAndroid

Spoločnosť LG už čoskoro (28.4.) predstaví svoju novú vlajkovú loď LG G4. Tá ponúkne nadstavbu s názvom LG UX 4.0, ktorá so sebou prinesie niekoľko zaujímavých funkcií a noviniek. Jednou z nich je napríklad funkcia Quick Shot, ktorá dvojitým stlačením tlačidla hlasitosti vytvorí fotografiu, dokonca aj keď je obrazovka zariadenia zamknutá. Pomocou funkcie Expert Camera Mode zas môžete manuálne nastaviť fotoaparát. Podobné funkcie ponúkajú i konkurenčné zariadenia, napríklad novinka Samsung Galaxy S6. Všetky funkcie zachytáva video.

https://www.youtube.com/watch?&v=IXjlzW2P-jA

LG sa v tejto verzii svojej nadstavby nesústredil na jej grafickú premenu, ale skôr na pridanie nových funkcií. Zaujímavou je aj vlastnosť známa ako Smart Board, ktorá zhromažďuje informácie z rôznych aplikácií a slúži ako alternatíva ku Google Now. Smart Alert vás zas upozorní na nečakané zmeny počasia v čase, keď chcete ísť napríklad športovať. Uvidíme, aké ďalšie zmeny si pre nás LG pripraví. Na domyslenie a doladenie nadstavby majú Kórejci ešte takmer tri týždne…

Náš tip
LG G4 má disponovať novým 5,5″ QHD displejom so 120% gamutom

Zdroj: AndroidCentral

6.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+