MojAndroid

Juhokórejské LG sa snaží byť vždy popredu ako aj ďalšie spoločnosti. Konkrétne myslíme napríklad taký Apple, Samsung, Sony či napríklad Xiaomi. Prečo práve títo výrobcovia? Všetci spomínaní totiž predstavili svoje vlastné, úplne bezdrôtové štuplíkové slúchadlá. Po novom sa k nim pridá aj LG.

LG Tone+ Free sú zaujímavým kúskom

Najnovším počinom z dielne LG sú šikovné slúchadlá LG Tone+ Free. Ide o “true wireless” podobu štuplíkových slúchadiel. To znamená, že neexistuje žiaden kábel, ktorý by dva meniče vzájomne prepájal. Už ich samotný názov Tone+ Free vyvoláva pocit, že pôjde o kvalitné slúchadlá, ktoré sa neskôr v tomto mesiaci začnú predávať v ich domovskej krajine.

lg tone plus free

Za 5 minút nabíjania v originálnej škatuľke údajne dostanete výdrž už po dobu jednej hodiny. Plné nabitie vám potom zaručí 6-hodinovú výdrž. Podľa Android Police ďalej vieme, že samotné nabíjacie púzdro sa dobíja prostredníctvom moderného USB-C portu. Táto správa však nebola doposiaľ potvrdená výrobcom.

Zaujmú kontroverznou dezinfekciou počas nabíjania

V púzdre je zabudované ultrafialové svetlo, ktoré dezinfikuje slúchadlá počas toho, ako sa nabíjajú. Ide o zaujímavý nápad, ktorého efektívnosť však my potvrdiť nedokážeme. Budeme však LG veriť. Cena týchto slúchadiel sa má v prepočte pohybovať na čiastke 216 amerických dolárov.

Náš tip
Európska verzia LG G6 dostáva s oneskorením Android 9.0 Pie

5.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+