MojAndroid

LG sa očividne snaží dlhú dobu priniesť niečo nezvyčajné a zároveň inovatívne, od modulárnych telefónov, akým bolo LG G5 až po modely s väčším množstvom fotoaparátov. LG zrejme pracuje na smartfóne, ku ktorému budete môcť pripojiť druhú obrazovku. Ako to má údajne fungovať?

Šikovné multifunkčné púzdro

Podľa najnovších informácií ani zďaleka nepôjde o ohybný či skladací smartfón. LG budúci mesiac na udalosti Mobile World Congress predstaví nové modely, vrátane LG G8. Jeden z predstavených zariadení bude údajne disponovať možnosťou rozšírenia o ďalší displej. Má sa jednať o akési “flipové” púzdro na daný model, ktorého vnútorná strana (ktorá zakrýva a chráni hlavný displej zariadenia) bude vybavená ďalšou obrazovkou. Je dosť možné, že púzdro bude pripojené práve do USB-C konektora. Druhú obrazovku o veľkosti tej primárnej možno využiť napríklad ako klávesnicu, nuž mnohí v nej nájdu praktické využitie na každý deň. Zrejme sa bude jednať o veľmi praktické a multifunkčné využitie tohto krytu, pretože bude smartfón chrániť proti pádom a škrabancom a zároveň je voliteľnou súčasťou celého systému.

Čo si myslíte o tomto zaujímavom nápade spoločnosti LG vy?

Ďalšie články k téme LG:

Náš tip
Smartfóny LG V20 a LG G5 už nedostanú oficiálny update softvéru
Náš tip
LG Q9 oficiálne: Starší procesor, Android 8.1 Oreo a dôraz na hudbu | CES 2019
Náš tip
LG G7 ThinQ dostane Android 9.0 Pie v prvom kvartáli roku 2019
  • Peter Kmec

    Chrániť pred škrabancami, tak to asi áno. Ale chrániť pred pádom, tak to veru neviem. Namiesto jedného displeja si rozbijem rovno dva…

  • Rene Pokerman

    Super by bolo, keby druhy displej bol cierno-biely (rovnaka technologia ako na citackach- spotreba energia blizko nuly)

+