MojAndroid

Spoločnosť LG má pre nás momentálne prichystanú jednu novinku s názvom LG G7 ThinQ. A zatiaľ čo sa všetci novinári zameriavajú práve na tento chystaný kúsok, LG potichu vyvíja ďalšie prekvapenia. Okrem modelu Stylo G4, ktorý by mal byť predstavený už budúci mesiac, LG pravdepodobne prinesie do svojho portfólia aj ďalšie vlajkové lode. Ich názvy by mali byť V35 a V40, oba s prívlastkom ThinQ. Nedávno o nich informoval Evan Blass na svojom profile na Twitteri.

G7 nepríde sám

LG G7 ThinQ s krycím menom Judy alebo Neo by mal byť predstavený už čoskoro. Nasvedčujú tomu všetky uniknuté informácie a trailery od samotného výrobcu. Teraz bolo však oznámené, že nepríde sám. Spoločnosť pri predstavení by mu mal robiť model V35 ThinQ s krycím menom Emma.

Žiadne bližšie špecifikácie však zatiaľ nepoznáme, V35 ThinQ by však rozhodne mal ponúknuť, čo si rok 2018 pýta od každej vlajkovej lode. Vzorom by mu pritom mal byť model V30S ThinQ predstavený na tohtoročnej MWC v Barcelone.

Koniec leta v znamení ThinQ

Okrem Emmy by malo LG tohto roku priniesť ešte minimálne jeden model so štandardom špičkového stroja. Názov by mal byť jednoduchý, V40 ThinQ s krycím menom Storm (Búrka). Takisto nie sú k dispozícii žiadne bližšie špecifikácie.

V40 ThinQ by mal byť podľa Evana Blassa predstavený svetu koncom leta, prípadne začiatkom jesene. Jediným bližším údajom tak zostáva fakt, že po vzore modelu G7 by mali spadať V35 aj V40 do série ThinQ.

Tweet Evana Blassa ohľadom nových LG ThinQ
Tweet Evana Blassa ohľadom nových modelov LG ThinQ
23.4.2018
Zdroj: Android Community

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jakub Kazimír

  Oplatí sa ešte LG G6 ? Chcel som si kúpiť nokiu 7 plus ale keď pozerám že toto je s cenou už takto dole tak sa to asi oplatí o dosť viac.

  • IQLogic

   A čože by sa neoplatilo. Je to perfektne vybavený smartfón a aj napriek tomu, že už má rok aj čosi, tak bez problémov dokáže konkurovať akejkoľvek dnešnej vlajkovej lodi. Jediné, čo tohtoročné vlajkové lode priniesli je vyšší výkon (aj tak ho nemáš ako využiť), o kúsoček lepšie fotoaparáty a šialene vysoké ceny.

  • martin.minka

   Dobrý deň, Jakub! Pokiaľ neprahnete po čistom Androide a najnovších aktualizáciach, určite je LG výhodnejšie. Nahrá Vám 4K video, poskytne vodeodolnosť a prachuvzdornosť IP68, rýchlonabíjanie a o triedu lepší procesor. Rozmerovo je kompaktnejšie takisto LG, takže treba len počkať na dobrú cenu a získate výborný telefón :) Pekný večer!
   Martin Minka

+