MojAndroid

Spoločnosť LG predstavila začiatkom prázdnin zaujímavý model Android tabletu LG Tab Book s výkonným hardvérom a integrovanou hardvérovou klávesnicou. Zdá sa, že LG zameral svoju pozornosť na ďalší tablet, tentokrát s funkcionalitou podobnou s Microsoft Surface Pro 3. Podľa zdrojov portálu CNET totižto pripravuje hybridné zariadenie, ktoré bude slúžiť ako tablet, ale aj ako kompaktná pracovná stanica.

Vnútorné zdroje vrámci spoločnosti prezradili, že pripravovaná novinka bude vybavená štvrtou generáciou procesorov od Intelu a v závislosti od toho, či je pripojená klávesnica bude mať schopnosť pracovať ako tablet alebo notebook. K ďalším známym prvkom patrí prítomnosť rýchleho SSD disku a touchpadu na klávesnici. Zatiaľ nie je potvrdené, že zariadenie bude vybavené systémom Android. Pôvodný LG Tab Book z februára bol v skutočnosti vybavený operačným systémom Windows 8.1. Prechod z Windows 8.1 na Android a potom späť je diskutabilný krok pre kórejskú spoločnosť, no nemožno ho vylúčiť.

Zdroj: androidauthority

28.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+