MojAndroid

Spoločnosť LG prostredníctvom tlačovej správy informovala o predajnosti smartfónov z L série. Podľa nej sa v posledných dvoch mesiacoch predalo jedno zariadenie každú sekundu. Celosvetovo sa predaj vyšplhal už na viac ako 15 miliónov smartfónov. Rada Optimus L bola predstavená na minuloročnom MWC a pozostáva z modelov L3, L5 a L7. Neskôr ju doplnila aj úspešná L9 s výborným pomerom cena/výkon. Po viac ako roku spoločnosť úspešnú sériu Optimus L vylepšila a na tohtoročnom kongrese mobilných technológií predstavila jej novú generáciu Optimus L Series II.

LG-Optimus-L-Series-Conéctica

Optimus L Series II je pokračovateľom svojich predchodcov. Modely Optimus L3II, Optimus L5II a Optimus L7II majú príjemný tvar a štíhly, celistvý dizajn. Tieto elegantné a prispôsobiteľné zariadenia sa tiež odlišujú diódovým osvetlením hlavného tlačidla.

Úspech modelov Optimus L-Series potvrdil naše presvedčenie, že skutočne existuje trh pre celkovo vyvážené smartfóny, ktoré zodpovedajú špecifickému vkusu jednotlivých užívateľov,” povedal Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ. “Nová modelová rada Optimus L SeriesII rozvíja filozofiu dizajnu pôvodnej série, preto pevne veríme, že nám tento postup znovu prinesie ovocie,” dodal.

Viac sa o LG Optimus LII sérii dočítate v článku LG Optimus L3 II, L5 II a L7 II: Dostupné smartfóny s pekným dizajnom.

Zdroj: tlačová správa

28.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+