MojAndroid

Spoločnosť LG prostredníctvom tlačovej správy oficiálne informovala o dostupnosti aktualizácie pre smartfón Prada phone by LG 3.0. Majitelia tohto dizajnového telefónu sa okrem novej verzie operačného systému dočkajú aj niekoľkých vylepšení.

Oproti predchádzajúcej verzii operačného systému 2.3 Gingerbread si budú môcť majitelia inteligentných telefónov Prada phone by LG 3.0 vychutnať oveľa prívetivejšie užívateľské rozhranie uľahčujúce všetku prácu, nový vzhľad multi-tasking či výrazné vylepšenie fotoaparátu ponúkajúce pri fotení lepší kompresný pomer. Užívatelia sociálnych sietí (či už Facebook, Twitter a ďalších) ocenia tiež lepšie prepojenie smartfónov s ich účtami, kedy si napríklad ku kontaktu budete môcť pridať ďaleko viac detailov než u predchádzajúcej verzie. Ďaleko rýchlejší je aj internetový prehliadač.

Aktualizácia je dostupná pre všetky telefóny predaných v oficiálnej distribúcii v Čechách a na Slovensku. Telefón je možné aktualizovať prostredníctvom počítača a aplikácie LG PC Suite. Užívateľ postupuje podľa jednoduchého sprievodcu a prevedie celú aktualizáciu za cca 15 minút.

Postup inštalácie:

  • Otvorte si webovú stránku  LG.com, kde vyberte typ svojho mobilného telefónu.
  • Pokračuje kliknutím na tlačidlo »WINDOWS USB ovládač«. Stiahne sa spustiteľný súbor. Nainštalujte ho do systému, tým získa PC ovládač pre smartfón.
  • Ďalej pokračuje kliknutím na tlačidlo »Aktualizácia softvéru«. Stiahne sa ďalší spustiteľný súbor.
  • Pripojí telefón k PC prostredníctvom USB kábla, v režime LG softvér, spustí súbor a po overení klikne na »Spustiť aktualizáciu«. Tým dôjde k aktualizácii softvéru.

LG v tlačovej správe tiež informuje, že toto nie je posledná aktualizácia, ktorú LG Prada dostal. Uvidíme v blízkej dobe aj Android 4.1 Jelly Bean?

Zdroj: tlačová správa


17.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+