MojAndroid

LG v spolupráci so známou módnou značkou Prada pripravuje nový smartfón, ktorý ponesie názov LG Prada 3.0 a mal by byť vydaný začiatkom budúceho roka. Spoločnosť LG o tom informovala v tlačovej správe, ku ktorej pridala aj dizajnové nákresy telefónu. Nie je prekvapením, že sa podobajú na smartfón od LG, ktorý sa na fotografiách prvýkrát objavil ešte pred mesiacom, Prada K2. Podľa špekulácií by mal byť tento mobil ešte stále poháňaný dvojjadrovým procesorom s taktom 1,5GHz a do výbavy pravdepodobne dostane tiež 16GB vnútornú pamäť, 8Mpix fotoaparát s prednou 1,3Mpix kamerou a HD NOVA displej s uhlopriečkou 4,3 palca. LG sa o operačnom systéme zatiaľ nezmienil, ale dúfajme, že ním bude najnovší Android Ice Cream Sandwich.

Prvý dotykový telefón Prada sa objavil ešte v roku 2006 a pre obidve spoločnosti znamenal veľký úspech – predalo sa viac ako milión kusov. Neskôr sa objavila druhá generácia tohto módneho smartfónu a dnes tu máme v poradí už tretiu verziu, ktorá bude po prvýkrát vybavená Androidom. Čo myslíte, bude pre LG úspechom alebo len ďalším produktom, na ktorý krátko po predstavení zabudneme?

Zdroj: phonearena.com

24.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+