MojAndroid

Výstava CES 2017 je už za rohom a niektoré spoločnosti postupne v predstihu odhaľujú, čo v Las Vegas predstavia. Spoločnosť LG už vravela o svojich stredotriednych smartfónoch, ktoré sa tu chystá odprezentovať a teraz pustili von ďalšiu informáiu. Predstavia levitujúci Bluetooth reproduktor s označením LG PJ9 v tvare vajíčka. Ten bude ponúkať 360-stupňový zvuk a batériu s 10-hodinovou výdržou. Vzhľadom na to, že zariadenie sa vznáša, po vybití nemá tvrdo dopadnúť na zem, ale bezpečne pristáť vo wooferi, ktorý slúži zároveň ako nabíjacia základňa. Automaticky sa tu začne potom nabíjať. Reproduktor sa vznáša nad základňou vďaka sile magnetov a dokonca, reproduktor disponuje aj odolnosťou voči vode IPX7, ktorá mu zaručuje ponorenie do hĺbky 1 meter po dobu 30 minút bez ujmy.

LG PJ9 má byť k dipsozícii v lesklom bielom prevedení. O cene a dostupnosti zatiaľ spoločnosť nepodala informácie. Musíme si tak počkať na výstavu, ktorá začne už 5.januára budúcho roka.

Zdroj: androidauthority.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+